Гарантія

Група компаній COMCOM, будучи офіційним дилером Daikin, пропонує своїм клієнтам унікальну розширену гарантію.
Замість стандартної гарантії 36 міс., Наші клієнти отримують безпрецедентну гарантію 120 міс. як на обладнання, так і на монтаж!

Просимо звернути вашу увагу, що гарантійний термін починається не з моменту монтажу кондиціонера, а саме з моменту його придбання. Будь ласка, будьте уважні, щоб уникнути конфліктних ситуацій. (Уточнити правила гарантійного обслуговування Ви можете у наших консультантів). Для збереження гарантії не встановленого обладнання Ви можете скористатися нашою послугою «Безкоштовне зберігання оплачених кондиціонерів без втрати гарантії».

Вся техніка виробництва фірми Daikin обслуговується по гарантії за рахунок компанії-продавця, тобто тієї компанії, яка Вам продала обладнання, а не за рахунок монтажної організації. Саме тому ми рекомендуємо працювати тільки з тими компаніями, які надають свій монтаж, або ж користуються послугами сертифікованих монтажних бригад.

Купуючи кондиціонер в нашій фірмі, ви маєте на вибір різні варіанти його монтажу, від чого буде залежати ваше право на безкоштовне гарантійне обслуговування.

Монтаж всіх кондиціонерів, куплених в нашій компанії, виконує фірма «Монтаж-сервіс». Оскільки ця компанія має ексклюзивні права на мнтаж і обслуговування даного кліматичного обладнання, то проблем з безкоштовним гарантійним обслуговуванням у вас не виникне. Дана фірма надає гарантію на монтаж 60 міс.
  1. У разі, якщо Ви вирішите встановлювати кондиціонер самостійно або за допомогою організацій, які не мають сертифікатів і прав на установку кондиціонерів Daikin (Дайкин), то всі витрати по діагностиці, виконанню демонтажних і монтажних робіт несе покупець.
  2. Якщо з Вашого боку не було порушень правил і умов експлуатації придбаної кліматичної техніки, то при виникненні гарантійного випадку Ви обов'язково отримаєте якісне гарантійне обслуговування за рахунок нашої компанії.
Наголошуємо, що наша компанія надає безкоштовне гарантійне обслуговування протягом усього гарантійного терміну експлуатації.

Ми завжди зможемо надати Вам кваліфіковану допомогу!